fbpx

Pomożemy Ci sfinansować Twoje wymarzone mieszkanie lub dom.

Uniknij błędu, który może Cię
kosztować
147 146 zł*

* Tyle wynosi różnica w całkowitych kosztach pomiędzy najtańszym a najdroższym
kredytem w kwocie 400 000 zł na 25 lat (dane z 1 marca 2022 r.).

Pewny wybór

Na pierwszym spotkaniu zbadamy Twoją zdolność kredytową i wspólnie wybierzemy najlepszą ofertę pod Twoje potrzeby

Gwarancja skuteczności

Zajmuje się pośrednictwem finansowym od 7 lat. W tym czasie skorzystało z mojej pomocy ponad 500 klientów. Dzięki mojemu doświadczeniu masz pewność, że Twoją sprawą zajmiemy się profesjonalnie i rzetelnie.

Minimum formalności

Nie martw się o formalności – wszystkim się zajmiemy. Zawalczę również o Twoje interesy w negocjacjach z bankiem.

Jak wygląda
współpraca z nami?

1. Skontaktuj się

Wypełnij formularz wpisując swoje dane kontaktowe. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie maksymalnie w 24 godzin.

2.
Sprawdzimy
Twoją zdolność

Dzięki posiadanym narzędziom już na pierwszym spotkaniu sprawdzimy Twoją maksymalną zdolność kredytową we wszystkich bankach.

3.
Wybierzemy
Najlepszy kredyt

Przedstawię Ci zestawienie kosztów ofert kredytowych z ponad 12 banków. W zależności od Twoich potrzeb wybierzemy co najmniej 3 najkorzystniejsze oferty, o które będziemy wnioskować.

4.
Zajmę się
formalnościami

Po wspólnym wybraniu ofert otrzymasz ode mnie szczegółową listę wymaganych dokumentów wraz z formularzami bankowymi. Po wypełnieniu i skompletowaniu dokumentów złożymy wnioski do 3 wybranych banków. Drugi i Trzeci wniosek będzie stanowić ewentualne zabezpieczenie transakcji i posłuży jako argument w negocjacjach

przśpieszanie procesu - kredyt

5.
Przyśpieszę proces i pomogę w
negocjacjach

W zależności od rodzaju kredytu procedura może trwać od 2 dni (gotówka) do kilku miesięcy (kredyt hipoteczny). Analitycy bankowi potrafią wymyślić naprawdę niesamowite rzeczy, dlatego warto mieć swojego doświadczonego specjalistę. Moje doświadczenie przyda się także w negocjacjach warunków umowy.

6.
Sprawdzę i wyjaśnię
niejasne zapisy
umowy

W zależności od rodzaju kredytu procedura może trwać od 2 dni (gotówka) do kilku miesięcy (kredyt hipoteczny). Analitycy bankowi potrafią wymyślić naprawdę niesamowite rzeczy, dlatego warto mieć swojego doświadczonego specjalistę. Moje doświadczenie przyda się także w negocjacjach warunków umowy.

Dowiedz się więcej >

0 zł
tyle kosztują Cię moje usługi.

Po uruchomieniu kredytu to bank zapłaci za wykonaną przeze
mnie pracę. Ty nie ponosisz żadnych kosztów moich usług, a
oferta jaką otrzymasz jest dokładnie taka sama a nawet lepsza
jakbyś sam poszedł do banku!

FAQ

Pomagamy osobom, które:
poszukują nieruchomości lub są już gotowe do zakupu pierwszego czy kolejnego mieszkania albo domu
potrzebują niezależnego, rzetelnego wsparcia przy wyszukaniu i organizacji najlepszego kredytu hipotecznego na rynku
chciałyby skonsolidować swój kredyt hipoteczny
muszą w krótkim czasie otrzymać kredyt
mają niewystarczającą zdolność kredytową
są niezadowolone z obsługi w banku lub u innego doradcy
potrzebują porady wykraczającej poza standardowe kompetencje doradcy kredytowego
kupują nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym
obawiają się niedotrzymania terminu wypłaty kredytu
złożyły wniosek o kredyt w banku i procedura otrzymania pieniędzy się wydłuża.

Zasadniczą i najważniejszą różnicą jest przeznaczenie uzyskanych środków.
W przypadku kredytu hipotecznego mogą to być: zakup domu i/lub jego budowa, zakup mieszkania, działki itd. Natomiast pożyczka hipoteczna może być przeznaczona na dowolny cel, nawet niezwiązany z nieruchomością.
UWAGA! Pożyczka hipoteczna przeznaczona jest na dowolny cel. Jeżeli chcecie otrzymać pieniądze na remont lub konsolidację, wtedy należy wziąć kredyt hipoteczny a nie pożyczkę hipoteczną. Remont, wykończenie, przebudowa oraz konsolidacja są celami kredytu hipotecznego tylko innego typu, ale oprocentowanego tak samo nisko jak kredyt na zakup.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie na blogu

Tak, można na pewien czas zawiesić spłatę kredytu, ale w większości przypadków wiąże się to z dodatkowymi kosztami. Przede wszystkim należy pamiętać, że jeśli bank wyraża zgodę na wakacje kredytowe dla klienta, jednocześnie nie anuluje raty kredytowej.

Przede wszystkim należy sprawdzić wysokość oprocentowania. Warto też zwrócić uwagę na prowizję, jaką bank pobierze za udzielenie kredytu, czy wymagane jest dodatkowe zabezpieczenie, jakie koszty trzeba ponieść przy zmianie okresu spłaty zadłużenia oraz ile kosztuje ubezpieczenie.
Poza tym należy sprawdzić czy jest konieczność zakupu produktów dodatkowych banku, które są warunkami uzyskania promocyjnych warunków kredytu.

Każdy bank wylicza zdolność kredytową według swoich procedur, dlatego warto sprawdzać swoje możliwości w kilku bankach. Co do ogólnej zasady, zdolność kredytowa wyliczana jest na podstawie dochodów osoby wnioskującej, jej stosunku pracy, posiadanych już zobowiązań kredytowych i kosztów utrzymania.

Obecnie banki wyrażają zgodę na udzielenie kredytu osobom niespokrewnionym ze sobą oraz niebędącym małżeństwem.

Tak, aktualne przepisy wymagają min. 10% wkładu własnego w stosunku do wartości nieruchomości. Jednak warto rozważyć, czy jest to dla Was opłacalne. Czasami lepiej przekazać większy wkład własny, aby zmniejszył się całkowity koszt kredytu. Warto pamiętać o dodatkowych kosztach związanych z kredytem np. prowizji dla agencji nieruchomości, banku czy notariusza.

Korzystanie z pomocy Centrum Kredytów Hipotecznych jest bezpłatne.
Pełnimy funkcję niezależnego przedstawiciela 20+ banków i to wybrany przez Was bank wypłaca nam standardowe wynagrodzenie (w większości banków jest ono takie same).

Na wysokość oprocentowania kredytu składa się marża danego banku oraz stawka stopy referencyjnej, czyli wartość pieniądza. W zależności od tego w jakiej walucie bierzemy kredyt, wyróżniamy trzy rodzaje stóp referencyjnych: WIBOR (kredyt w złotówkach), LIBOR (kredyty we frankach), a także EURIBOR (kredyty w euro). Od tych wartości zależy nasza rata.

Zabezpieczeniem kredytu hipotecznego jest prawomocny wpis hipoteki do księgi wieczystej jednej lub kilku nieruchomości należącej do kredytobiorcy lub osób trzecich.
Hipoteka daje bankowi możliwość dochodzenia swoich praw do nieruchomości, nawet jeśli nastąpi zmiana właściciela. Kiedy kredyt zostanie spłacony całkowicie, bank wystawi zezwolenie na wykreślenie hipoteki z księgi wieczystej kredytowanej nieruchomości.
Moment wykreślenia hipoteki przez sąd to ostatni etap współpracy kredytobiorcy z bankiem. Większość banków wymaga ubezpieczenia kredytowanej nieruchomości od różnych zdarzeń losowych np. pożaru, powodzi itp.
Warto podkreślić, że w okresie przejściowym, czyli do momentu uprawomocnienia się wpisu hipoteki do księgi wieczystej banki stosują różnego rodzaju zabezpieczenia przejściowe tj. ubezpieczenie kredytu, podwyższone oprocentowanie, czy weksel własny in blanco.

Na wstępne spotkanie z nami należy wziąć ze sobą dwa typy dokumentów:
potwierdzenie Waszych zarobków (etat) lub PIT i KPiR (działalność), umowy zlecenia lub o dzieło
potwierdzenie celu zakupu oraz jego ceny; jeśli macie już roboczą lub podpisaną umowę rezerwacyjną, przedwstępną lub deweloperską na nieruchomość, wtedy również należy ją przedstawić.

Zaufało mi ponad 497 Klientów, którzy potrzebowali dobrej umowy finansowej.

Zobacz
Co mówią o mnie inni

Porozmawiajmy
od razu

Marzeń nie warto odkładać.

O ważnych sprawach najlepiej rozmawiać. Gdy masz od razu szczegółowe informację, decydujesz szybciej i trafniej osiągasz cel.

Napisz lub zadzwoń – umówimy się na spotkanie.
Postaramy się, by ten czas Ci się opłacił.