Eksperci Kredytowi Kancelarii Porada Kredytowa!

W naszej działalności przyświeca nam jedno – sukces naszych klientów.

 

Wbrew pozorom, to bardzo egoistyczny cel.

 

Jesteśmy ambitni i chcemy być uznawani za najlepszą Kancelarię Pośrednictwa Kredytowego w kraju.

 

Wiemy, że wzbogacanie naszych klientów poprzez spełnianie marzeń, to jedyny sposób na budowanie silnej i rozpoznawalnej marki.

patryk-borzecki-photo-hq
Patryk Borzęcki
Twórca kancelarii

Kredyty Inwestorskie, Private Banking

jolanta-rzegocka-2
Jolanta Rzegocka
Dyrektor Działu Kredytowego

Kredyty Hipoteczne i Firmowe

lukasz-gladysz
Łukasz Gładysz
Ekspert ds. Ubezpieczeń
Nieruchomości

Ubezpieczenia Majątkowe

Pracuj z profesjonalistami, którzy nigdy się nie poddają

Praca z doradcami kredytowymi nauczyła nas jednego – doświadczenie bez zaangażowania nie ma żadnej wartości. Skompletowanie doświadczonego zespołu nie jest trudne. Wystarczy zatrudnić osoby, które pracują w zawodzie najdłużej.

Problem polega na tym, że rezultat doradcy kredytowego nie wynika jedynie ze znajomości przepisów. Aby pozyskać najkorzystniejsze finansowanie dla klienta, należy walczyć o jego sprawę jak o swoją własną.

Trzeba być gotowym na to, aby późnymi wieczorami tworzyć szablony na nowo i szukać nieoczywistych procedur bankowych w niestandardowych przypadkach, kryjących się w najnowszych przepisach. Złożenie broni nie może wchodzić w grę.
W trosce o Twój sukces zdecydowaliśmy się podziękować wypalonym zawodowo panom w garniturach, którzy może i pracują od bardzo wielu lat.

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać reklamy lub treści dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystkie” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.